ویستابست تنها دارنده گواهینامه و تنها عضو موسسه رال آلمان در ایران

بدینوسیله در کمال خوشحالی و مسرت مفتخریم کسب مجدد و موفقیت آمیز استاندارد رال آلمان را بازهم بعنوان تنها دارنده این استاندارد در ایران باطلاع برسانیم.
به گزارش روابط عمومی ویستا بست، موسسه تحقیقاتی رال آلمان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین موسسات تحقیقاتی و آزمایشی برای تایید کیفیت و استحکام محصولات صنعتی تولیدی در سراسر جهان است، که بار دیگر نام ویستابست را در فهرست اعضای انجمن خود در گروه تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی قرار داد.
يكي از استاندارد هايي كه توليد كنندگان پروفيل UPVC مي توانند دريافت كنند، نشان كيفيت "رال" است كه براي سيستم هاي پروفيل پنجره به شركت هايی ارائه مي شود كه مطابق با مقرارات GKFP(استاندارد رال) بوده و از لحاظ كيفيت و استحكام در محدوده استاندارد RAL GZ 716باشند.
محصولاتي كه با اين مقررات مطابقت داشته باشند از لحاظ داشتن بالاترين كيفيت و استحكام تضمين مي شوند.
در اين مؤسسه تست هايي كه براي پروفيل هاي در و پنجره هاي UPVC در نظر گرفته مي شود، شامل: خصوصيات مواد اولیه، ظاهر، ابعاد، ضخامت ديواره هاي اصلي و فرعي محصولات، حجم پروفيل هاي عمده، تغييرات ابعادي پس از افزايش دما، مقاومت پروفيل در برابر سقوط وزنه، عكس العمل پس از گرم شدن در دماي ۱۵۰ درجه سانتيگراد، مقاومت جوش گوشه و مقاومت در برابر شرايط جوي در شرایط سخت است.
استفاده كنندگان از نشان كيفيت " RAL " ملزم به رعايت معيار هاي تستي و كيفي استاندارد" RAL GZ 716" هستند.
برای مشاهده فهرست اعضای انجمن رال آلمان اینجا کلیک کنید.