الوپنجره ( راهنما خرید پنجره )

ایجاد این واحد در سیستم شرکت ویستا بست در راستای اعتلای نظام تولید استاندارد و بدلیل ایجاد حلقه واسطه و یاری رسانی به متقاضیان در و پنجره یو پی وی سی که دارای شناخت کامل از محصول و تولید کنندگان نمی باشند انجام شد و تیم کارشناسی الو پنجره از پاسخگویی اولیه تماس ها تا تحویل پروژه را امکان همراهی با تولید کننده و مصرف کننده را دارند.

کارشناسان واحد الوپنجره آماده پاسخگویی به تمام سوالات خریداران هستند و در واقع مشاور رایگان خریداران در انتخاب نوع پروفیل و طراحی پنجره و معرفی مصرف کننده نهایی به تولیدکننده در و پنجره جهت قرارداد و همراهی خریدار در هر قسمت از قرارداد را انجام خواهند داد تا نظر خریدار در قرارداد تامین و یک محصول استاندارد تحویل ایشان گردد.

در و پنجره های ساخته شده با پروفیل یو پی وی سی ویستا بست، دارای ضریب انتقال حرارت پایین نسبت به دیگر متریالهای مصرفی در صنعت پنجره سازی را دار است که از نظر مقاومت اشعه های مخرب تابشی خورشید نیز با فرمول اختصاصی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت اروپایی بسیار مقاوم است.

بدلیل قابلیت ساخت در و پنجره با پروفیل ویستا بست در انواع طرح ها حتی قوسها و آرک های مختلف با تنوع رنگ در لمینت و پروفیلهای جانبی، کمکی و استاتیکی آزادی عمل برای طراحان را بالا برده و میزان جذابیت انتخاب را برای آرشیتکت ها و طرحان داخلی را افزوده است.

تنوع محصول، خدمات مشاوره ای الو پنجره و کارشناسان واحد خدمات فنی فروش منتج به یک قرار داد منطقی و تامین خواسته مصرف کننده نهایی میشود.