معرفی ویستابست

شرکت ویستابست در سال 1382 ثبت گردید و شروع به تحقیق و تامین ماشین آلات تولید پروفیل UPVC نمود.

از سال 1386 فعالیت خود را با 6 خط اکسترودر با برندهای اروپایی کراس مافای و سینسیناتی در زمینه تولید پروفیل در و پنجره UPVC آغاز و طی سه سال با 13 خط تولید و با ظرفیت بالغ بر سالانه 18.000 تن و 2 خط لمینت با برند فوکس توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت در ایران تبدیل شود.

ویستابست به عنوان یکی از پیشگامان تولید پروفیل UPVC، اولین شرکت ایرانی است که موفق به دریافت گواهینامه RAL آلمان شده است، که مطرح ترین گواهینامه جهانی در این صنعت می باشد.

از دیگر گواهینامه های معتبری که ویستابست موفق به دریافت آنها شده، میتوان به گواهینامه SKZ آلمان، استاندارد ملی ایران، گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و… اشاره نمود.

ویستابست در راستای بررسی کیفی و فنی محصولات، آزمایشگاه خود را به دستگاه های به روز و مدرن تجهیز نمود، که توانسته گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه مرجع (17025) را دریافت نماید.

با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان، ویستابست محصولات تولیدی خود را در 46 سطح مقطع پروفیل در انواع 3 محفظه ای سری 60 میلیمتر، 5 محفظه ای سری 70 میلیمتر، سری کشویی (تک ریل و دو ریل) با برند ویستابست و 5 سطح مقطع در انواع 4 محفظه ای سری 60 میلیمتر با برند وینابست و همچنین پروفیل لمینت در رنگ های متنوع، ارتقاء داده و به بازار عرضه نموده است.

کارخانه ویستابست در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی هشتگرد و مجتمع دفتر مرکزی واقع در محدوده میدان آرژانتین تهران می باشد.